В зв’язку з початком оздоровчої компанії  2014 року , до  райкому Профспілки працівників освіти і науки України   часто звертаються з запитаннями:  « в якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки працівникам освіти та чи залежить її розмір від тижневого навантаження педпрацівника? , та чи залежить кількість днів основної щорічної  відпустки від тривалості фактично відпрацьованого періода?»

звертаємо вашу увагу що:

  стосовно виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки Міністерство освіти і науки України в листі № 1-9/223 та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в листі № 02-8/267 від 11 червня 2001 року роз’яснили, що відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. № 78 "Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про осв ... Читати далі »

Переглядів: 213 | Додав: shkola1 | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (0)