Наказ про проведення ДПА
25.12.2012, 12:52

 

Жашківська  районна  державна  адміністрація

Відділ  освіти

 

НАКАЗ

від____________                   м. Жашків

                           № ______

 

 

 

Про проведення  державної

підсумкової  атестації  у

Червонокутській  загальноосвітній школі

І-ІІІ  ступенів №1

 

 

   На виконання листа  Міністерства  освіти  і науки  України  від  27.01.2012р. № 1/9- 61 « Про  порядок закінчення  навчального  року  та  проведення  державної  підсумкової  атестації  у  загальноосвітніх  навчальних  закладах  в 2011/2012 навчальному  році» (із  змінами  від 14.02.2012  №1/9-111)  та наказу Головного  управління освіти і  науки Черкаської  облдержадміністрації  від 02.02.2012 року № 36 (із  змінами  від  20.02.2012  №54)  з  означеного  питання,

 

                                             НАКАЗУЮ:

 

1. Провести  державну підсумкову атестацію  в Червонокутській загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №1 у 2011-2012 навчальному  році:

  1.1. У  4  класі

          з української  мови (мови)—17 травня,

            української  мови (читання)—15 травня,

            математики (письмово)—16 травня.

  1.2. У 9  класі

        з української  мови  (диктант)—14 травня,

           математики (письмово) —18 травня,

           географії (письмово)—24 травня,

           біології (письмово)—21 травня,

           історії   України (усно)—29 травня.

   1.3. В  11  класі

          З  української  мови (переказ)—4 травня,

              історії  України  (письмово)—7 травня,

              за  вибором ( біологія – письмово)—11 травня.

 

2. Затвердити  комісію, яка  проводитиме державну  підсумкову атестацію:

 

2.1. У 4 класі  в  такому  складі:

 Голова атестаційної  комісії:  Слабенко Надія  Василівна,  закінчила

 Уманський педагогічний  інститут, фах -  учитель початкових класів, педагогічний стаж  - 30  років, кваліфікаційна категорія  - спеціаліст першої категорії, учитель англійської мови  в початкових класах, етики, заступник директора школи з  навчально-виховної роботи.

Учитель Вдовіна  Галина  Анатоліївна, закінчила Київський міський педагогічний університет, фах -  вчитель  початкових класів, педагогічний  стаж  - 11 років, кваліфікаційна  категорія - спеціаліст  другої категорії, учитель  початкових класів.

 

2.2. У 9  класі  в  такому  складі:

 

 2.2.1.  Українська  мова (диктант)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

х  в 2009Члени  комісії:  1. Гладишевська Галина Михайлівна,закінчила Уманський педагогічний університет, фах -  вчитель учитель української мови і  літератури та зарубіжної літератури, педагогічний  стаж  - 7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст другої категорії, учитель української  мови  і  літератури.

 2. Архипенко Алла Володимирівна, закінчила Уманський педагогічний університет, фах - учитель української мови і літератури та історії, педагогічний  стаж  -  7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст  другої категорії, учитель  української  мови  і  літератури.

  

    2.2. 2. Математика  (письмово)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

 Члени  комісії: 1. Сіпіна Раїса  Іванівна, закінчила Уманський педагогічний університет, фах -  вчитель  математики і інформатики, педагогічний стаж  -  8 років, кваліфікаційна категорія – спеціаліст, учитель  математики, фізики і інформатики.

 2. Клименко  Сергій  Володимирович, закінчив Уманський  педагогічний університет, фах -  вчитель  математики і  інформатики, педагогічний  стаж -  10 місяців, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст, вчитель математики і інформатики.

 

  2.2.3. Біологія ( письмово )

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

 Члени  комісії:  1.Хромов Микола Іванович, закінчив Уманський педагогічний інститут, фах - вчитель біології, педагогічний  стаж -  30 років, кваліфікаційна категорія  -  спеціаліст другої категорії, вчитель  біології  і  захисту Вітчизни.

2. Загребельна  Яніна  Петрівна, закінчила Уманський  педагогічний університет, за фах - вчитель географії і біології, педагогічний стаж  - 4 роки, кваліфікаційна категорія  - спеціаліст, вчитель  географії, економіки, природознавства.

 

  2.2.4. Географія  (письмово)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

 Члени  комісії:  1. Загребельна  Яніна  Петрівна, закінчила Уманський  педагогічний університет, за фах - вчитель географії і біології, педагогічний стаж  - 4 роки, кваліфікаційна категорія  - спеціаліст, вчитель  географії, економіки, природознавства.

2.Хромов Микола Іванович, закінчив Уманський педагогічний інститут, фах - вчитель біології, педагогічний  стаж -  30 років, кваліфікаційна категорія  -  спеціаліст другої категорії, вчитель  біології  і  захисту Вітчизни.

 

  2.2.5.  Історія  України  (усно)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

Члени  комісії:  1.Русаловська  Алла  Іванівна, закінчила Уманський  педагогічний університет, фах  -  вчитель історії  і правознавства, педагогічний стаж  - 4 роки, кваліфікаційна категорія  -  спеціаліст, вчитель  історії, правознавства, образотворчого мистецтва.

2. Архипенко Алла Володимирівна, закінчила Уманський педагогічний університет, фах - учитель української мови і літератури та історії, педагогічний  стаж  -  7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст  другої категорії, учитель  української  мови  і  літератури.

 

2.3.  У 11  класі   в  такому  складі:

 

2.3.1. Українська  мова  (переказ)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

х  в 2009Члени  комісії:  1. Архипенко Алла Володимирівна, закінчила Уманський педагогічний університет, фах - учитель української мови і літератури та історії, педагогічний  стаж  -  7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст  другої категорії, учитель  української  мови  і  літератури.                                    2. Гладишевська Галина Михайлівна,закінчила Уманський педагогічний університет, фах -  вчитель учитель української мови і  літератури та зарубіжної літератури, педагогічний  стаж  - 7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст другої категорії, учитель української  мови  і  літератури.

 

2.3.2. Історія  України  (письмово)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

Члени  комісії:  1.Русаловська  Алла  Іванівна, закінчила Уманський  педагогічний університет, фах  -  вчитель історії  і правознавства, педагогічний стаж  - 4 роки, кваліфікаційна категорія  -  спеціаліст, вчитель  історії, правознавства, образотворчого мистецтва.

2. Архипенко Алла Володимирівна, закінчила Уманський педагогічний університет, фах - учитель української мови і літератури та історії, педагогічний  стаж  -  7 років, кваліфікаційна категорія -  спеціаліст  другої категорії, учитель  української  мови  і  літератури.

 

2.3.3. За  вибором (письмово)

          Біологія  (письмово)

Голова атестаційної  комісії:  Ішунін  Сергій  Володимирович, закінчив

Уманський педагогічний  інститут, фах—вчитель біології  і  сільськогосподарської праці, педагогічний  стаж—13  років, кваліфікаційна  категорія—спеціаліст першої категорії, учитель  біології і хімії, директор школи.

 Члени  комісії:  1.Хромов Микола Іванович, закінчив Уманський педагогічний інститут, фах - вчитель біології, педагогічний  стаж -  30 років, кваліфікаційна категорія  -  спеціаліст другої категорії, вчитель  біології  і  захисту Вітчизни.

2. Загребельна  Яніна  Петрівна, закінчила Уманський  педагогічний університет, за фах - вчитель географії і біології, педагогічний стаж  - 4 роки, кваліфікаційна категорія  - спеціаліст, вчитель  географії, економіки, природознавства.

 

3. Контроль  за  виконанням  наказу  залишаю  за  собою.

 

        Начальник  відділу  освіти                                   В.М.Савицька

   

Категорія: Мої файли | Додав: shkola1
Переглядів: 1136 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: