Наказ
17.06.2020, 16:53

Червонокутський заклад  загальної середньої освіти  І-ІІІ  ступенів

Жашківської районної ради Черкаської області

 

 

Н А К А З

 

 

 

 

05.06.2020                                                                                                                   № 04-у

Про переведення  учнів 1—8 та 10-го класів

у наступні та випуск учнів 9 класу

 

 

   Відповідно до Порядку  переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369, на підставі рішення засідання педагогічної ради Червонокутського закладу загальної середньої освіти  Жашківської районної ради Черкаської області від 05.06.2020 р. протокол №4,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Випустити зі школи та вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту звичайного зразка і додатки до них наступним учням 9  класу:
    1. Волощенко Юлії Олександрівні
    2. Давидюку Віктору Вікторовичу
    3. Євтушенку Руслану Олександровичу
    4. Касіренку Андрію Віталійовичу
    5. Непотрібній Дарині Олегівні
    6. Ожерельєвій Олександрі Андріївні
    7. Осадчій Аліні Петрівні
    8. Островій Катерині Петрівні
    9. Слабенку Дмитрію  Вікторовичу
    10. Слабенку Максиму Олександровичу

 

  1. Перевести наступних учнів  1-го класу до другого:

                2.1. Аверянова Владислава Максимовича

                   2.2.Батажок Яну-Марію Ігорівну

                   2.3. Волкович Маргариту Богданівну

                   2.4. Євтушенко Тетяну Іванівну

                   2.5. Мицюк Аліну Олександрівну

                   2.6. Продан Анну Русланівну

                   2.7. Сивака Андрія Дмитровича

  1. Перевести наступних учнів  2-го класу до третього:

3.1. Кулініч Дарю Вікторівну

3.2. Пишінську Мирославу Михайлівну

3.3. Подолянця Івана Ігоровича

3.4. Савченка Богдана Миколайовича

4. Перевести наступних учнів  3-го класу до четвертого:

4.1. Загребельну Юлію Дмитрівну

4.2.Захарчука Даниїла Івановича

4.3. Медніка Саміра Миколайовича

4.4. Мельник Лілію Андріївну

4.5.Придворова Владислава Юрійовича

  1. Перевести наступних учнів  4-го класу до п’ятого:

5.1.Грабову Сніжану Іванівну

5.2.Недоступа Дмитрія Володимировича

5.3.Слабенка Євгенія Олександровича

5.4.Хоменко Ольгу Назарівну

5.5.Хоменко Ульяну Назарівну

5.6.Хоменка Ярослава Ігоровича

5.7.Щенявського Владислава Богдановича

  6. Перевести наступних учнів  5-го класу до шостого:

6.1. Давидюк Мар’яну Вікторівну

6.2. Демченко Дарю Анатоліївну

6.3. Дмитрова Олексія Володимировича

6.4.Загорулько Іннесу Олександрівну

6.5. Ковальського Миколу Артемовича

6.6.Кулініч Анастасію Вікторівну

6.7.Тертичного Валерія Олександровича

6.8. Урсакі Євгенія Володимировича

      7.  Перевести наступних учнів 6-го класу до сьомого:

          7.1. Батажок Анну Ігорівну

          7.2.Остапчука Владислава Валерійовича

          7.3.Постолюка Дмитрія Олеговича

          7.4.Сивака Дмитра Дмитровича      

  1. Перевести наступних учнів 7-го класу до восьмого:

1.  Аверянова Владислава Максимовича

2. Березенко  Дар’ю Олегівну                                                                                                 3.  Ішуніна Тимофія Сергійовича

  1. 4. Музику Діану Володимирівну
  2. 5. Ожерельєва  Дмитра Андрійовича
  3. 6. Рейнта Павла Васильовича
  4. 7. Дем’янчука  Станіслава Олександровича
  5. 8. Сироту Віолу Олегівну
  6. 9. Слабенка Андрія Вікторовича

9.  Перевести наступних учнів 8-го класу до дев’ятого

    1. Демченко Анастасію Анатоліївну

  1.       2. Журавля Дмитрія Олександровича
  2. 3. Кловака Дмитрія Вікторовича
  3. 4. Кононенко Лілію Анатоліївну
  4. 5. Ларіонова Володимира Володимировича
  5. 6. Мусійчука Владислава Сергійовича
  6. 7. Орлова Даниїла Олександровича                                                                             8. Пишінського  Олега Олександровича
  7. 9. Поліщука  Олександра Володимировича
  8. 10. Русаловського Максима Віталійовича
  9. 11. Чередник Таїсію Володимирівну
  10. 12. Шому Наталію Валентинівну
  11.  
  12. 10.  Перевести наступних учнів 10-го класу до одинадцятого:
    1. Грабового Максима Івановича
    2.  Русаловську Катерину Віталіївну
    3. Слабенко Катерину Анатоліївну
    4. Шому Олександра Валентиновича

 

 

  1. По закладу рахувати 60 здобувачів освіти

 

 

Т.в.о.директора                            Г.М.Гладишевська

Категорія: Мої файли | Додав: annasuper2002
Переглядів: 24 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: