Про переведення учнів 1—8 і 10-го класів у наступні та випуск учнів 9 класу_2019
13.06.2019, 11:23

Червонокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Жашківської районної ради Черкаської області

 

 

Н А К А З

 

15.06.2019 № 7-у

 

Про переведення учнів 1—8 і 10-го класів

 

у наступні та випуск учнів 9 класу

 

із ЗЗСО.

 

 

 

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 №762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369, на підставі рішення засідання педагогічної ради Червонокутського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області від 15.06.2019 р. протокол №6,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Випустити зі школи та вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту звичайного зразка і додатки до них наступним учням 9 класу:

1.1.Гоменюк Вікторії Миколаївні

1.2.Гончар Анжеліці Анатоліївні

1.3. Грабовому Максиму Івановичу

1.4.Животенку Олегу Олександровичу

1.5.Мегею Максиму Вадимовичу

1.6. Мегей Вікторії Юріївні

1.7.Русаловській Катерині Віталіївні

1.8.Слабенко Катерині Анатоліївні

1.9. Шомі Олександру Валентиновичу

1.10.Яценку Андрію Андрійовичу

2. Випустити зі школи та вручити свідоцтво з відзнакою і додаток до нього учениці 9-го класу Бухенській Дарині Володимирівні.

3.Перевести наступних учнів 1-го класу до другого:

3.1.Пишінську Мирославу Михайлівну

3.2.Подолянця Івана Ігоровича

3.3.Савченко Богдана Миколайовича

3.4.Триволенко Уляну Віталіївну

3.5.Гончарук Людмилу Олексанрівну

3.Перевести наступних учнів 2-го класу до третього:

3.1.Загребельну Юлію Дмитрівну

3.2.Медніка Саміра Миколайовича

3.3.Мельник Лілію Андріївну

3.4.Придворова Владислава Юрійовича

3.5.Кравченко Вікторію Олександрівну.

4.Перевести наступних учнів 3-го класу до четвертого:

4.1.Грабову Сніжану Іванівну

4.2.Недоступа Дмитрія Володимировича

4.3.Слабенка Євгенія Олександровича

4.4.Устинюка Костянтина Олександровича

4.5.Хоменко Ольгу Назарівну

4.6.Хоменко Ульяну Назарівну

4.7.Хоменка Ярослава Ігоровича

4.8.Щенявського Владислава Богдановича.

4. Перевести наступних учнів 4-го класу до п’ятого:

4.1. Давидюк Мар’яну Вікторівну

4.2. Демченко Дар’ю Анатоліївну

4.3. Дмитрова Олексія Володимировича

4.4.Загорулько Інессу Олександрівну

4.5. Ковальського Миколу Артемовича

4.6.Тертичного Валерія Олександровича

4.7.Кононюка Євгенія Володимировича.

5. Перевести наступних учнів 5-го класу до шостого:

5.1. Гайдай Анастасію Андріївну

5.2.Остапчука Владислава Валерійовича

5.3.Постолюка Дмитрія Олеговича

5.4.Сивака Дмитра Дмитровича

6.Перевести наступних учнів 6-го класу до сьомого:

6.1.Батулу Руслану Олегівну

6.2.Березенко Дар’ю Олегівну

6.3.Ішуніна Тимофія Сергійовича

6.4Музику Діану Володимирівну

6.5Ожерельєва Дмитра Андрійовича

6.6.Рейнта Павла Васильовича

6.7.Дем’янчука Станіслава Олександровича

6.8.Сироту Віолу Олегівну

6.9.Слабенка Андрія Вікторовича

7.Перевести наступних учнів 7-го класу до восьмого:

7.1.Демченко Анастасію Анатоліївну

7.2.Журавля Дмитрія Олександровича

7.3.Кловака Дмитрія Вікторовича

7.4.Кононенко Лілію Анатоліївну

7.5.Ларіонова Володимира Володимировича

7.6.Мусійчука Владислава Сергійовича

7.7.Пишінського Олега Олександровича

7.8.Поліщука Олександра Володимировича

7.9.Русаловського Максима Віталійовича

7.10.Триволенка Олексія Віталійовича

7.11.Чередник Таїсію Володимирівну

7.12.Шому Наталію Валентинівну

8.Перевести наступних учнів 8-го класу до дев’ятого:

8.1.Волощенко Юлію Олександрівну

8.2.Давидюка Віктора Вікторовича

8.3.Євтушенка Руслана Олександровича

8.4.Касіренка Андрія Віталійовича

8.5.Непотрібну Дарину Олегівну

8.6.Ожерельєву Олександру Андріївну

8.7.Осадчу Аліну Петрівну

8.8.Острову Катерину Петрівну

8.9.Слабенка Дмитрія Вікторовича

8.10.Слабенка Максима Олександровича

8.11.Тертичну Валерію Володимирівну

9.Перевести наступних учнів 10-го класу до одинадцятого:

9.1.Буханистого Олександра Юрійовича

9.2.Дем’янчук Аліну Олександрівну

9.3.Лисака Олександра Романовича

9.4.Орлова Олександра Олександровича

9.5.Постолюка Артема Олеговича

9.6.Русаловського Олега Валерійовича

9.7.Тертичну Валентину Олександрівну

9.8.Устинюк Анастасію Станіславівну

9.9.Шерстобітова Володимира Володимировича

9.10.Кловака Тараса Олександровича

По школі рахувати 77 здобувачів освіти.

 

Директор С.В.Ішунін

Категорія: Мої файли | Додав: shkola1
Переглядів: 151 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: