Червонокутський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Жашківської районної ради Черкаської області

 

 

Н А К А З

 

20.03.2020                                                                                                   №10

 

Про підсумки атестації

педагогічних працівників

у 2019/2020 навчальному році

 

       Атестація педагогічних працівників Червонокутського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів у 2019/2020  навчальному році проводилась  відповідно до статті 54 Закону України «Про освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від № 930 від 06.10. 2010 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14. 12. 2010 р. за № 1255/18550 зі змінами та доповненнями, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1473 від 20. 12. 2011 р. та згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 1135 від 08.08.2013р., Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2009 № 616, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.07.2009 за № 687/16703, та планом заходів закладу  з її проведення.

      Своєчасно адміністрацією школи та атестаційною комісією було виконано наступне: у вересні проведено коригування плану атестації на наступний навчальний рік; створено атестаційну комісію, узгоджено її склад з профспілковим комітетом, видано відповідні накази, ознайомлено педагогічний колектив зі списком педагогічних працівників, що атестуються; перевірено строки проходження ними курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників; у жовтні визначено кількість уроків, необхідних для відвідування; надано допомогу для складання особистих планів учителів на період атестації та міжатестаційний період; складено графік проведення відкритих уроків, виховних та позакласних  заходів вчителями, що атестуються. Протягом року практикувалися виступи вчителів, що атестуються, на засіданнях методичних об’єднань, педагогічних рад; вивчався рівень кваліфікації, професійної діяльності та загальної культури в педагогічному колективі, серед учнів та їх батьків.

   Педагогічні працівники активно брали участь у всіх загальношкільних заходах і конкурсах, шкільному «Ярмарку педагогічних ідей і технологій», огляді відкритих уроків і позакласних заходах. На основі вищеозначеного та відповідно до рішення  атестаційної комісії (протокол № 3  від  16  березня   2020  року),

 

НАКАЗУЮ:

 1. Вважати план проведення атестації педагогічних працівників у 2019/2020  навчальному році виконаним, а проведену роботу задовільною.
 2. На підставі рішення атестаційної комісії  І  рівня (протокол № 3  від 16.03.2020)  визнати такими, що відповідають займаній посаді та атестовані, наступних педагогічних працівників:
  1. Ішуніна Оксана Миколаївна—відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня (атестаційною комісією сектору освіти Жашківської РДА) про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший вчитель»
  2. Вдовіна Галина Анатолівна— відповідає займаній посаді. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».
  3. Загребельна Яніна Петрівна—відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».
  4. Скворцова Альона  Іванівна—відповідає займаній посаді за умови проходження курсів підвищення кваліфікації до кінця 2019/2020 н.р.. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
  5.  Ткач Людмила Олексіївна—відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
  6. Окоча Інна Володимирівна—відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
  7. Кирилюк Юлія Миколаївна—відповідає займаній посаді. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».
 3. Бухгалтеру ЗЗСО Загорулько Н.А. оплату праці проводити з урахуванням кваліфікаційних категорій з 01.04.2020р.

Підстава: рішення атестаційної комісії  І  рівня (протокол № 3  від 16.03.2020)

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 

Т.в.о.директора                            Г.М.Гладишевська