Четвер
21.09.2017
09:37
Форма входу
Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
Педпреса
МіністерствоОсвіти
Червонокутська загальноосвітня школа І-ІІІ супенів №1
Головна » 2017 » Лютий » 7 » ХХІІІ районні комплексні навчально-виховні заходи на 2017 рік
15:03
ХХІІІ районні комплексні навчально-виховні заходи на 2017 рік

                                       ПОЛОЖЕННЯ                                               

ХХІІІ районних комплексних навчально-виховних заходів школярів  на  2017 рік

№№

п\п

 

              В и д и    с п о р т у

Дати

прове-дення

Місце

проведення

 

Відповідальні

за проведення

 

1

Волейбол 

дівчата

юнаки                                                                                      

 

17 грудня

24 грудня

Ліцей

СПШ №1

ЗОШ №2

Посєвін С.В., Чорний В.М.,

Ткаченко Ю.Б., Курко Б.В.

Медпрацівник ЗОШ №4,2,1

 

2

Баскетбол (юнаки, дівчата)

                                                                                      фінал

28 січня

4 лютого

9 лютого

Ліцей

ЗОШ №2

СПШ №1

Ткаченко Ю.Б.,

Чорний В.М., Посєвін С.В.

Медпрацівник  ЗОШ №4,2,1

3

Футбол   (дівчата)

21 жовтня

Жашківська

ЗОШ №2

Посєвіна О.В., Бевзюк А.В.

Медпрацівник  ЗОШ №4

 

4

Футбол   (юнаки)

                                                                                       фінал

13 травня

 

20 травня

 

По зонах

Стадіон ім. Ю.Гагаріна, ЗОШ №2

Господарі зон

Посєвін С.В., Курко Б.В., Дем'янчук В.В.

Медпрацівник ЗОШ №4

5

«Старти надій»  (14 учнів  7 класу, в т.ч. не менше 4 дівчат):  біг 60 м, стрибки в довжину з розбігу, метання малого м’яча на дальність,  піднімання тулуба в сід  з положення лежачи на спині за 1 хв. (хлопці і дівчата); біг 1000 м (хлопці), 800 м (дівчата); естафета 8х50 м (4+4)

 

29 квітня

 

Жашківська СПШ № 1

Ткаченко Ю.Б., Кривенко Т.В., Посєвіна О.В., Худолій О.М., Бевзюк А.В.,  Курко Б.В..  Медпрацівник ЗОШ №4

6

Легка атлетика (10 учнів):

100м, 200м, 400м,800м (д.), 1500м (юн.), естафета 4х100м, 110 (100-д.) м з перешкодами, стрибки у довжину та висоту з розбігу, штовхання ядра.  Кожен бере участь у 2 видах і естафеті. В залік іде 10 кращих результатів + очки естафети

 

7 жовтня

 

Жашківська

ЗОШ №2

Ткаченко Ю.Б., Кривенко Т.В., Загарія А.М.,  Климчук С.Г., Любарський В.О.,Шеремета  І.М.

Медпрацівник ЗОШ №4

7

Настільний теніс (1+1) – особисто-командна першість.    В разі рівної кількості очок у двох і більше команд  перевага  надається команді, що має  вищі місця.

 

4 листопада

 

Жашківська

ЗОШ №5

Волкович В.М., Гармідер А.Г.,  Любарський В.О., Худолій О.М., Коломієць О.В.,

Медпрацівник  СШ №4

8

Шахи (1+1) – особисто-командна першість.                     Місця, зайняті командами, визначаються за кількістю очок,набраних гравцями команди.

4 листопада

Жашківська ЗОШ №5

Дідик П.А., Шеремета І.М., Климчук С.Г.

9

Шашки (1+1) – особисто-командна першість.

 Місця, зайняті командами, визначаються за кількістю очок,набраних гравцями команди.

4 листопада

ЖашківськаЗОШ №5

Мовчанюк В.І.,  Водоп'ян М.В., Джус Я.М.

 

                                                                                                                                                                                                  Початок змагань о 9.00.                                                                                                                                                   

Загальнокомандна першість в районних навчально-виховних заходах визначається за найбільшою сумою очок,  набраних в усіх видах програми. У разі неучасті команди у фінальній частині спортивних ігор їй зараховується останнє місце у фіналі.

Таблиця нарахування очок в командній першості.

Зайняте місце

для видів програми, в яких склад команди 10 та більше осіб

для видів програми, в яких склад команди менше 10 осіб

зональні змагання

фінальні змагання

 

1

45

30

 

2

41

27

 

3

36

24

 

4

35

23

 

5

33

22

 

6

32

21

2

7

30

20

 

8

29

19

 

9

27

18

 

10

26

17

 

11

24

16

3

12

23

15

 

13

21

14

 

14

20

13

 

15

18

12

 

16

17

11

4

17

15

10

 

18

14

9

 

19

12

8

 

20

11

7

 

21

9

6

5

22

8

5

 

23

6

4

 

24

5

3

 

25

3

2

 

26

2

1

6

27

1

0

                                    

Змагання з футболу в зонах і в фіналі проводитиметься за коловою системою: 2 тайми по 20 хвилин;  з баскетболу:  в зонах і в фіналі  – 4 тайми по 10 хвилин, хвилин (за коловою системою).

Визначення переможців за однаковою кількістю очок у двох і більше команд:

- більша кількість перемог в іграх;

- краще співвідношення в іграх між ними;

- краще співвідношення партій в іграх між ними, а потім в усіх зустрічах;

- краще співвідношення очок в іграх між ними, а потім в усіх зустрічах.

Для участі в змаганнях представники команд повинні подати крім заявки такі документи на кожного учасника: свідоцтво про народження, або паспорт, учнівські квитки з фотокартками.  У разі невідповідності даних свідоцтва про народження чи паспорта дійсності одного із учасників – вся команда знімається з участі в змаганнях.                                                                                                              Учасники змагань, не внесені до заявки, до участі в змаганнях не допускаються.

Переглядів: 71 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: