15:36
З0-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС

    30 років минуло з того дня, як пекельний вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Чорнобиль - це передусім велика людська трагедія, епіцентр якої залишається на нашій землі. Проте Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ми ніколи не повинні забути героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
    Радіаційні промені смерті не змогли знищити дух героїзму, солідарності й самовідданості тих чоловіків і жінок, які боролися у Чорнобилі з ядерною стихією.

    У нашій школі також проводилися заходи з нагоди відзначення цієї сумної для всієї країни дати: лінійки, бесіди, виставки у бібліотеці та ін.

Переглядів: 134 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: