10:14
Замовлення підручників для 8 класу

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

     З 29 квітня по 11 травня 2016 року ви повинні ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, що розміщені в репозитарії цифрового навчального контенту (далі Репозитарій), і надати пропозиції директору школи для прийняття рішення щодо вибору підручників з кожного навчального предмета, які пропонуються для використання в школі. Електронні версії оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу за пропозиціями конкурсних комісій Конкурсу пропонується надати гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", будуть розміщені в Репозитарії у вільному доступі з 29 квітня 2016 року. Підручники будуть доступні кожний окремо і у захищеному вигляді.

   Для їх перегляду вчителю потрібно виконати такі дії:

1. Зареєструватися на сайті Репозитарію (http://ua/lokando.com/) як звичайний користувач.

2. Увійти на Репозитарій, увівши отриманий при реєстрації логін і пароль.

3. На панелі ліворуч натиснути кнопку Тип матеріалу, встановити прапорець Веб-сайт і натиснути кнопку Застосувати.

4. На панелі ліворуч у поле пошуку (зі знаком лупи) увести текст конкурс і натиснути кнопку ШУКАТИ. У результаті ви отримаєте перелік всіх підручників, що стосуються конкурсу - 2016.

5. Завантажити потрібні підручники на свій комп'ютер та інсталювати їх. Покрокові інструкції щодо цього будуть опубліковані на Репозитарії.

   Після ознайомлення з електронними версіями оригінал-макет підручників учителі надають пропозиції директору школи для прийняття рішення щодо вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 8 класу з кожного навчального предмета, який вивчається в школі і які рекомендуються для використання.

Переглядів: 549 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: