10:25
Як вступати у ВУЗ без сертифіката ЗНО

Особи, яким надано право вступати без сертифіката ЗНО.

       Згідно з умовами прийму у вищі навчальні заклади у 2014 році, право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів у вищому навчальному закладі з конкурсних предметів або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання за їх вибором мають особи, які отримали повну загальну середню освіту у 2007 році чи раніше.

       Ця норма застосовується до осіб, які поступають як на заочні, так і на стаціонарні відділення вищих навчальних закладів України.

     Також право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі або за результатами ЗНО за їх вибором мають особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди).

      Умови вступу також надають право не складати ЗНО з української мови та літератури особам, які не атестовані з української мови. Такі особи подають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з мови, оцінки за яку виставлені в документі про освітній рівень, або приймальна комісія ВНЗ може проводити вступний іспит з мови, оцінки за яку виставлені в документі про освітній рівень (атестаті). При цьому результат іспиту оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів і зараховується замість бала сертифіката ЗНО з української мови та літератури. Особи, не атестовані з української мови, подають сертифікат (складають вступний іспит) з української мови та літератури тільки при вступі на напрями, на яких «Українська мова і література» є профільним предметом.

Переглядів: 234 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: