13:29
Учнів 2 та 5 класів забезпечено новими підручниками

Навчальний процес має бути не тільки пізнавальним, але й цікавим. Одним із засобів привернути увагу учня до науки є використання у навчальному процесі підручників, які б відповідали поточним освітянським вимогам та були цікавими школярам. Новенькі блискучі обкладинки книжок – чи не про це мріє кожен школяр, прийшовши першого вересня до школи?

Цьогоріч вперше ще задовго до початку навчання на учнів області чекатимуть новенькі підручники.

Протягом 2012-2013 навчального року в область надійшло 15 найменувань підручників для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання загальним накладом 133875 примірників. Для ЗНЗ із російською мовою навчання надійшло 10 найменувань підручників в кількості 1172 примірники. Серед них також підручники для вивчення нового предмета «Сходинки до інформатики».

Станом на 5 серпня 2013 року всі підручники для 2 класу знаходяться в шкільних бібліотеках.

Для учнів 5 класу планом завозу передбачено 27 найменувань підручників для ЗНЗ з українською мовою навчання загальним накладом в 161270 примірників та 12 найменувань підручників для ЗНЗ з російською мовою в кількості 1242 примірники.

Станом на 5 серпня поточного року в область завезено 83% підручників для шкіл з українською мовою навчання та 100% - для шкіл з російською мовою навчання.

До 1 вересня всі підручники для учнів 5 класу будуть завезені до навчальних закладів.

Завчасна підготовка до навчального року дасть змогу освітянам Черкащини організовано розпочати навчально-виховний процес, максимально допомогти дітям адаптуватись в освітньому середовищі.

Переглядів: 349 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: