16:06
Тиждень світової літератури

З в і т

про проведення Тижня світової літератури в  Червонокутській загальноосвітній школі №1 Жашківської районної ради Черкаської області

             

    З 11 по 15 лютого в школі проходив Тиждень світової літератури.

    Література як один із видів мистецтва покликана збуджувати естетичні почуття. Головне – не залишити дитину байдужою, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще – коли блищатимуть очі, червонітимуть щоки від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.  Саме тому впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів, які зацікавлювали дітей не лише програмовим матеріалом, але й надавали їм додаткову інформацію, сприяли формуванню в них уявлень про єдність світового літературного,культурного й цивілізаційного процесу.

    В рамках проведення Тижня світової літератури відбулися заходи, які спрямовані на організацію творчої та пошукової діяльності, розвиток художньо-естетичних смаків, дитячої винахідливості та кмітливості.

Тиждень розпочався усним журналом «З Україною в серці», завдяки якому учні 5 – 10 класів дізналися про зв'язок нашої батьківщини з іменами багатьох світових митців слова.  У вівторок 12 лютого для учнів 5 – 8 класів було проведено вікторину «Світ літератури», яка викликала немало емоцій і пристрастей. Переможцем вікторини став учень 6-го класу Тимошенко О. В середу 13 лютого відбулася виставка-конкурс малюнків «Сторінками улюблених книг» серед учнів 5 – 7 класів, де активну участь взяли і учні 1 – 4 класів. Перше місце розділили  учениці 5  класу: Гладишевська Г. («Дюймовочка»), Якубенко А.(«Мауглі»).  Плідно підготувалися до участі в літературному КВК, який відбувся 14 лютого, учні 9 – 10 класів. Перемогу здобула команда «РЕМІКС» ( 9 клас). Тиждень завершився проведенням тематичного вечора  до Дня Св. Валентина «Все починається з кохання…»     

Найактивніші учасники Тижня були нагороджені Грамотами, Подяками та солодкими призами.

     Протягом Тижня всі учні отримали змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.


Переглядів: 1339 | Додав: shkola1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: